niedziela, 9 marca 2014

Balkon - kolejne wyzwanie :)

Odnoszę wrażenie, że wiosna już nie idzie, a biegnie do nas, co niezmiernie mnie cieszy :) Nie przewidziałam, że nadejdzie tak wcześnie i prace związane z remontem i urządzeniem balkonu zaplanowałam na początek maja, a tu trzeba będzie przyspieszyć! Balkon to wcale nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Chcę, żeby to miejsce stało się oazą wytchnienia, cieszyło oczy i nozdrza, jak wszystko na nim rozkwitnie. Jakiś ogólny zarys wyglądu balkonu mam w głowie, ale warto też poszukać inspiracji. Poszukałam i po obejrzeniu zdjęć mam coraz więcej dylematów w głowie :)

Oto co znalazłam i co mnie zachwyciło :) Może znajdziecie na tych zdjęciach balkon, który najbardziej Wam się podoba i podzielicie się tym ze mną? Każda opinia będzie dla mnie cenna przy projektowaniu mojego własnego balkonu. A może podeślecie zdjęcia swojego balkonu?

Dość gadania i zapraszam do oglądania :)I co tu wybrać?? Niedzieli bez dylematów Wam życzę :)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Dziękuję za pomysły, inspiracje. Super. Mój balkon wydawał mi się za mały, zeby coś na nim działać, a po przeczytaniu tego wpisu, obejrzeniu zdjęć, przekonałam się, ze jednak warto ruszyć z projektem :) Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy :)